Holmen NT Byggtjänst associ8 jimmydahl.com Deltaga.nu - Anmälningssystem och tidtagning Letro Ullmax Kolmårdens buss AB Coop Konsum Krokek Kyrktak bygg & konsult AB Comfort Norrköping Bråbo Mekaniska verkstad & industrivulk LJA Vaccinerad mot doping

Aktuell anmälan

21/10Höstmilenfunktionärer (senast idag)
09/1110mila-läger (senast 04/11)
24/11Orienteringskurs för vuxna (senast 11/11)
18/11Städdag i Lillsjöstugan (senast 16/11)

Visningsalternativ

Visa följande i kalendern:

Vanliga händelser
Bokningar

Maj 2018

Föregående månad | Nuvarande månad | Nästa månad
01
tis
10:00 - Klemmingekampen, medel, Gnesta
02
ons
03
tor
17:30 - Bastuveteranerna, Lillsjöstugan 18:00 - NOK + U-serie Skogspojkarnas OK, 18:15 - Ingen Tekniktorsdag,
04
fre
05
lör
10:00 - Svartåfejden, medel, Mjölby 10:00 - Tisarträffen, dag 1, lång, Hallsberg
06
sön
10:00 - Tisarträffen, dag 2, medel, Hallsberg
07
mån
18:00 - Ungdomsträning och nybörjarkurs, Lillsjöstugan
08
tis
18:00 - Ljungsbrokampen, medel, N. Ljungsbro
09
ons
17:30 - Bastuveteranerna, Lillsjöstugan
10
tor
08:00 - Klubbresa till Närkekvartetten, Kilsbergen 18:15 - Ingen Tekniktorsdag,
11
fre
08:00 - Klubbresa till Närkekvartetten, Kilsbergen
12
lör
22:40 - Klubbresa till Närkekvartetten, Kilsbergen
13
sön
08:00 - Klubbresa till Närkekvartetten, Kilsbergen
14
mån
18:00 - Ungdomsträning och nybörjarkurs, Lilla Älgsjön 18:15 - Styrelsemöte, Lillsjöstugan
15
tis
00:00 - Staffans minne, sprint, Vadstena 17:30 - Bastuveteranerna, Lillsjöstugan 18:00 - Intervaller skog, Strömsforsstugan
16
ons
17
tor
18:15 - Tekniktorsdag, Golfbollen på Gamla Stockholmsvägen
18
fre
07:20 - ÖOF USM-läger, Tjalvegården
19
lör
00:00 - ÖOF USM-läger, Tjalvegården
20
sön
00:00 - ÖOF USM-läger, Tjalvegården 10:00 - Pekingduon, Kättsätter, Norrköping
21
mån
18:00 - Ungdomsträning och nybörjarkurs, Bodaviken
22
tis
18:00 - NOK + U-serie NAIS OK, Svärtinge eljusspår
23
ons
24
tor
18:00 - Sprint-KM, G:a motionscentralen, Vrinnevi
25
fre
26
lör
10:00 - OK Måsens ungdomstävling, Oxelösund 10:30 - Testbana OL, Kolmårdens Tak
27
sön
10:30 - Backträning skog inför O-ringen, Kolmårdens Tak
28
mån
18:00 - Ungdomsträning och nybörjarkurs, Gransjönäsbadet
29
tis
18:00 - NOK + U-serie Tjalve IF, Smedby
30
ons
31
tor
18:15 - Tekniktorsdag, Skvättsjön