Holmen NT Byggtjänst associ8 jimmydahl.com Deltaga.nu - Anmälningssystem och tidtagning Letro Ullmax Kolmårdens buss AB Coop Konsum Krokek Kyrktak bygg & konsult AB Comfort Norrköping Bråbo Mekaniska verkstad & industrivulk LJA Vaccinerad mot doping

Aktuell anmälan

20/10Daladubbeln, stafett (senast 25/09)
27/09Tekniktorsdag (25-mannaträning Natt-OL) (senast 26/09)
04/10Tekniktorsdag (25-mannaträning Natt-OL) (senast 03/10)
11/10Tekniktorsdag Natt-OL (senast 10/10)
27/10Smålandskavlen (senast 15/10)
18/10Tekniktorsdag Natt-OL (senast 17/10)
21/10Höstmilenfunktionärer (senast 21/10)

Visningsalternativ

Visa följande i kalendern:

Vanliga händelser
Bokningar

Augusti 2018

Föregående månad | Nuvarande månad | Nästa månad
01
ons
17:00 - OK Hällen 3-dagars, etapp 3, Stigtomta
02
tor
18:00 - Stjärnorpsmedeln, Tolskepp
03
fre
12:00 - Ungdomens 10MILA, Götene
04
lör
00:00 - Ungdomens 10MILA, Götene
05
sön
10:00 - Motala AIF, lång,
06
mån
18:00 - Ungdomsträning, Lillsjöstugan
07
tis
10:00 - Distriktsmatchen, Söderköping 18:00 - Norrköpings Mästerskap, Petersburg
08
ons
00:00 - Distriktsmatchen, Söderköping
09
tor
18:00 - Tjällmo-Godegårds OK, medel,
10
fre
00:00 - GM, sprint, Eksjö
11
lör
10:00 - GM, lång, Eksjö 10:00 - GM, lång publiktävling, Eksjö
12
sön
10:00 - GM, stafett, Eksjö 12:00 - GM, medel publiktävling, Eksjö
13
mån
14
tis
10:00 - Checkpoint 2018, Lillsjöstugan
15
ons
10:00 - Checkpoint 2018, Lillsjöstugan
16
tor
10:00 - Checkpoint 2018, Lillsjöstugan 18:15 - Tekniktorsdag, Stavsjöklint
17
fre
18
lör
10:00 - Kolmårdsträffen, medel,Tjalve, Mela
19
sön
10:00 - Kolmårdsträffen. lång, Tjalve, Mela
20
mån
18:00 - Ungdomsträning, Lilla Älgsjön
21
tis
17:30 - Ungdomsserien Finspångs SOK, Finspång
22
ons
23
tor
18:15 - Tekniktorsdag, Torshag
24
fre
25
lör
10:00 - DM medel, NAIS , Kårtorp
26
sön
10:00 - DM stafett, NAIS, Kårtorp
27
mån
18:00 - Ungdomsträning, Torshag
28
tis
17:30 - Ungdomsserien Matteus IS,
29
ons
18:00 - Höstmilenmöte - Huvudfunktionärer, Lillsjöstugan
30
tor
18:15 - Tekniktorsdag, Asptorp, Skogbyvägen
31
fre
15:00 - Ungdoms SM, sprint, Luleå