Kolmårdsmedeln, Startlista

2013-10-06


D213520 meter26 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
50 2048687   Jenni Simola Finspångs SOK 11:10
51 761104   Malin Pilvinge Skogslöparna 11:12
52 501697   Therese Klintberg Eksjö SOK 11:14
53 760428   Liselott Ericson Linköpings OK 11:16
54 962512   Fanny Asketun OK Roxen 11:18
55 861204   Hanna Berggren OK Denseln 11:20
56 533565   Terese Wängdahl Linköpings OK 11:22
57 920502   Lina Johansson Skattkärrs IF 11:24
58 553344   Anna Sjölander OK Hällen 11:26
59 41434   Elin Tudén IK Hakarpspojkarna 11:28
60 18898   Lisa Åberg Samor Tjällmo-Godegårds OK 11:30
61 950324   Lisa Malmström GOIF Tjalve 11:32
62 978076   Amy Rankka Linköpings OK 11:34
63 205039   Kajsa Karlsson Nyköpings OK 11:36
64 740308   Susanne Karlsson OK Denseln 11:38
65 789123   Fredrika Vångell Linköpings OK 11:40
66 1394104   Anna-Stina Påledal OK Roxen 11:42
67 43987   Eva Göhl Finspångs SOK 11:44
68 259453   Anneli Berggren OK Denseln 11:46
69 29457   Martina Petersson Burseryds IF 11:48
70 227287   Anna Håkansson Linköpings OK 11:50
71 760703   Anna Löwegren Katrineholms OK 11:52
72 961126   Jenny Karlsson GOIF Tjalve 11:54
73 596596   Julia Modig Tjärnström Linköpings OK 11:56
74 801216   Johanna Engström OK Hällen 11:58
75 2058254   Maria Wallström Gamleby OK 12:00


H214700 meter37 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
189 741220   Henrik Göhl Finspångs SOK 11:20
190 701207   Mattias Zackrisson OK Roxen 11:22
191 830510   Andreas Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 11:24
192 850515   Johan Persson Hagaby GOIF 11:26
193 770524   Per Öberg OK Hällen 11:28
194 520316   Klas Bringert Katrineholms OK 11:30
195 666112   Martin Hammarlund Motala AIF OL 11:32
196 880726   Mikael Andersson Linköpings OK 11:34
197 9191321   Jonas Ringsgård OK Roxen 11:36
198 790830   Tomas Öberg OK Hällen 11:38
199 998810   Itay Manor OK Kolmården 11:40
200 1401330   Henrik Anängen Nyköpings OK 11:42
201 424935   Simon Nyberg NAIS Orienteringsklu 11:44
202 840326   Mattias Karlsson Växjö OK 11:46
203 16755   Lars Persson Gamleby OK 11:48
204 998812   Yuval Rafaeli OK Kolmården 11:50
205 900125   Tommy Söderberg OK Hällen 11:52
206 13867   Mikael Axin Hagaby GOIF 11:54
207 9005064   Rickard Ingesson Gamleby OK 11:56
208 41421   Björn Carlson OK Roxen 11:58
209 720407   Peter Tudén IK Hakarpspojkarna 12:00
210 650825   Hampus Möller OK Hällen 12:02
211 256893   Jonas Hallberg Stjärnorps SK 12:04
212 344469   Emil Bruhn Boxholm-Mjölby OL 12:06
213 901911   Oskar Daniels Attunda OK 12:08
214 402966   Henrik Eriksson Centrum OK 12:10
215 998811   Nitsan Yasur OK Kolmården 12:12
216 871104   Mattias Jonsson Linköpings OK 12:14
217 971008   Kristian Algers OK Hällen 12:16
218 905522   Oskar Ljungqvist IK Hakarpspojkarna 12:18
219 890430   Eric Rosander Finspångs SOK 12:20
220 820301   Andrew Quin IFK Lidingös SOK 12:22
221 700711   Björn Karlsson OK Denseln 12:24
222 504220   Oskar Höglund Motala AIF OL 12:26
223 790206   Jonas Svernestam OK Hällen 12:28
224 16700   Per Sandahl Gamleby OK 12:30
225 243643   Emil Rankka OK Roxen 12:32


H183490 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  960400   Emil Thellsén OK Roxen 11:00
  977685   David Axelsson Finspångs SOK 11:02
  2025435   Giacomo Pezzé OK Denseln 11:04
  591750   Simon Kärrström OK Roxen 11:06
  950603   Max Berggren OK Denseln 11:08
  961169   Sven Engström Linköpings OK 11:10
  427097   Elias Rankka OK Roxen 11:12
  960200   Per Lindman Finspångs SOK 11:14
  950131   Fredrik Malmfors OK Denseln 11:16


D163540 meter17 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:00
  9980908   Emma Pettersson OK Roxen 11:02
  981213   Emilia Östlund OK Kolmården 11:04
  980823   Lova Eveborn OK Roxen 11:06
  970219   Emma Bränneby OK Kolmården 11:08
      Vakant vacant 11:10
  343150   Tora Westerberg OK Kolmården 11:12
      Vakant vacant 11:14
  970409   Emma Lindell Linköpings OK 11:16
  926475   Julia Eriksson OK Kolmården 11:18
  970101   Stina Gustås Linköpings OK 11:20
  2057251   Linn Lauridsen Katrineholms OK 11:22
      Vakant vacant 11:24
  443293   Linnea Borg Linköpings OK 11:26
      Vakant vacant 11:28
  426952   Sarah Persson OK Denseln 11:30
  437066   Moa Hedegård OK Kolmården 11:32


H163540 meter21 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  970113   Alexander Wiklund Finspångs SOK 11:35
      Vakant vacant 11:37
  433956   Eric Jehrlander GOIF Tjalve 11:39
  443744   Rikard Surin OK Roxen 11:41
      Vakant vacant 11:43
  980417   Gustav Malmström GOIF Tjalve 11:45
  970420   Gustaf Sundbüe OK Hällen 11:47
  417338   Johan Stenström Linköpings OK 11:49
      Vakant vacant 11:51
  980228   Pontus Lindblom OK Roxen 11:53
  433635   Oskar Engman Nyköpings OK 11:55
  970504   Ville Johansson OK Kolmården 11:57
  204451   Gustav Engman OK Denseln 11:59
  981204   Simon Larsson OK Hällen 12:01
      Vakant vacant 12:03
  970711   Olle Hansson OK Roxen 12:05
  719079   Hannes Tomasson Linköpings OK 12:07
  435752   Arvid Linder OK Hällen 12:09
  981002   Emil Ljungemyr OK Kolmården 12:11
      Vakant vacant 12:13
  970228   Lukas Eveborn OK Roxen 12:15


D16K2980 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:29
      Vakant vacant 11:31
      Vakant vacant 11:33
      Vakant vacant 11:35
      Vakant vacant 11:37


H16K2980 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:50
      Vakant vacant 11:52
      Vakant vacant 11:54
      Vakant vacant 11:56
      Vakant vacant 11:58


D142980 meter22 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
528     Vakant vacant 11:00
529 427702   Maria Jansson OK Linné 11:02
530 426278   Linnéa Carlsson OK Hällen 11:04
531 449117   Tove Pihlström OK Roxen 11:06
532 430088   Emma Eriksson OK Kolmården 11:08
533 981918   Malin Kärrström OK Roxen 11:10
534     Vakant vacant 11:12
535 424930   Ellen Nilsson NAIS Orienteringsklu 11:14
536 990311   Johanna Gustås Linköpings OK 11:16
537     Vakant vacant 11:18
538 423361   Lisa Berggren OK Kolmården 11:20
539 9005113   Emilia Samuelsson NAIS Orienteringsklu 11:22
540 425029   Linnea Hansson OK Roxen 11:24
541 989893   Sarah Magnusson Linköpings OK 11:26
542 440800   Josefin Bovellan NAIS Orienteringsklu 11:28
543 445394   Malva Eveborn OK Roxen 11:30
544     Vakant vacant 11:32
545 7000704   Linnea Gustafsson OK Hällen 11:34
546     Vakant vacant 11:36
547 443247   Sofia Borg Linköpings OK 11:38
548 438394   Maja Hultberg OK Kolmården 11:40
549 990900   Victoria Asketun OK Roxen 11:42


H142980 meter25 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
432 990323   Carl Carlsson Nyköpings OK 11:45
433 362075   Felix Lindell Öhman OK Måsen 11:47
434 770212   Gunnar Engström Linköpings OK 11:49
435     Vakant vacant 11:51
436 859585   Elias Axelsson Finspångs SOK 11:53
437     Vakant vacant 11:55
438 446044   Joel Sjödin OK Kolmården 11:57
439 990826   August Mollén OK Denseln 11:59
440 703919   Hugo Dalhammer OK Roxen 12:01
441 900623   Isak Ericsson Nyköpings OK 12:03
442     Vakant vacant 12:05
443 991313   Ludvig Ek Nyköpings OK 12:07
444 990399   Johan Lindman Finspångs SOK 12:09
445 990924   Hugo Ekinge OK Motala 12:11
446 439405   Josef Johansson OK Kolmården 12:13
447 981212   Jesper Karlsson GOIF Tjalve 12:15
448     Vakant vacant 12:17
449 700521   Olof Ljunggren Linköpings OK 12:19
450 443522   Gustaf Hedegård OK Kolmården 12:21
451 1991022   Viktor Rönnbäck OK Eken 12:23
452 7990127   Rasmus Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 12:25
453     Vakant vacant 12:27
454 990899   Jakob Tomasson Linköpings OK 12:29
455 990407   Oscar Prytz GOIF Tjalve 12:31
456 991221   Rasmus Wallström Nyköpings OK 12:33


D14K2700 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:11
      Vakant vacant 11:13
      Vakant vacant 11:15
      Vakant vacant 11:17
      Vakant vacant 11:19


H14K2700 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:31
      Vakant vacant 11:33
      Vakant vacant 11:35
  443595   Karl Hjellström Gränna-Bygdens OK 11:37
      Vakant vacant 11:39
      Vakant vacant 11:41


D122700 meter17 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9020725   Olivia Asketun OK Roxen 11:00
  1020225   Ellen Ekinge OK Motala 11:02
      Vakant vacant 11:04
  421795   Elin Netz OK Kolmården 11:06
      Vakant vacant 11:08
  441652   Anna Lithell OK Linné 11:10
  9005112   Linnea Samuelsson NAIS Orienteringsklu 11:12
  690410   Hanna Lundgren Linköpings OK 11:14
  451609   Moa Hjort OK Roxen 11:16
  7000429   Linnea Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 11:18
      Vakant vacant 11:20
  1020105   Karolina Rönnbäck OK Eken 11:22
      Vakant vacant 11:24
      Serina Salovaara OK Roxen 11:26
  450778   Erica Molin Boxholm-Mjölby OL 11:28
      Vakant vacant 11:30
  1775001   Jonna Alfredsson OK Roxen 11:32


H122700 meter23 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1775002   Albin Alfredsson OK Roxen 11:41
  448566   Viktor Waernqvist NAIS Orienteringsklu 11:43
      Vakant vacant 11:45
  621621   Albin Eronn Linköpings OK 11:47
  439404   Simon Johansson OK Kolmården 11:49
      Vakant vacant 11:51
  440791   Mattis Nilsson NAIS Orienteringsklu 11:53
  452926   Samuel Camarda Tjällmo-Godegårds OK 11:55
  427923   Oskar Källman OK Hällen 11:57
  951159   Leo Johansson OK Kolmården 11:59
  1020817   Valter Pettersson OK Tisaren 12:01
  510621   Emanuel Herberthson Linköpings OK 12:03
      Vakant vacant 12:05
  43433   William Lindfors OK Roxen 12:07
  421867   Tobias Sjöstedt OK Måsen 12:09
      Vakant vacant 12:11
  433675   Joel Ernstsson Finspångs SOK 12:13
  9010814   Philip Carlsson Nyköpings OK 12:15
      Vakant vacant 12:17
  599203   Isak Anängen Nyköpings OK 12:19
  511205   Casper Hedar OK Tor 12:21
  520112   Samuel Malmfors Skogspojkarnas OK 12:23
  500309   Arvid Westerberg OK Kolmården 12:25


D12K2230 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:10
  1119119   Emmy Lindgren Linköpings OK 11:12
      Vakant vacant 11:14
      Vakant vacant 11:16
      Vakant vacant 11:18
      Vakant vacant 11:20


H12K2230 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:30
      Vakant vacant 11:32
      Vakant vacant 11:34
  437277   Fredrik Kämmerling OK Motala 11:36
      Vakant vacant 11:38
      Vakant vacant 11:40


D102230 meter22 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 11:01
  450780   Isabella Goltsis OK Kolmården 11:03
  432413   Katja Gustafsson Trosabygdens OK 11:05
  448577   Ida Waernqvist NAIS Orienteringsklu 11:07
      Vakant vacant 11:09
  427908   Märta Kämmerling OK Motala 11:11
  431331   Fanny Östlund OK Kolmården 11:13
  432407   Sara Wänström Trosabygdens OK 11:15
  451607   Ida Hjort OK Roxen 11:17
  2050924   Malin Borg Linköpings OK 11:19
  438964   Vera Carlsson OK Hällen 11:21
      Vakant vacant 11:23
  427918   Agnes Liwell Södertälje-Nykvarn OF 11:25
      Matilda Mars OK Roxen 11:27
  437289   Kerstin Ljungemyr OK Kolmården 11:29
      Vakant vacant 11:31
  253625   Alice Ek Nyköpings OK 11:33
  1030309   Kristin Herberthson Linköpings OK 11:35
  540106   Ebba Crispin OK Denseln 11:37
      Vakant vacant 11:39
  448754   Linnea Lundh OK Kolmården 11:41
  26088   Miranda Karlsson GOIF Tjalve 11:43


H102230 meter19 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Vakant vacant 12:00
  449308   Hugo Persson OK Denseln 12:02
  449680   Carl Hedegård OK Kolmården 12:04
  448582   Albin Hjellström Gränna-Bygdens OK 12:06
      Vakant vacant 12:08
  576178   Daniel Jonsson Tjällmo-Godegårds OK 12:10
  26077   Valter Fredriksson GOIF Tjalve 12:12
  7030623   Alexander Vahlberg Linköpings OK 12:14
  204447   David Strömbäck OK Denseln 12:16
  427922   Gustav Norberg OK Hällen 12:18
      Vakant vacant 12:20
  26075   Simon Flankegård GOIF Tjalve 12:22
      Vakant vacant 12:24
  204657   Sverre Röjgård OK Kolmården 12:26
  1050819   August Ekinge OK Motala 12:28
  264673   Hugo Kindborn OK Hällen 12:30
  426114   Måns Björnskiöld OK Roxen 12:32
      Vakant vacant 12:34
  7041225   Oscar Ekenborg Nyköpings OK 12:36


D353510 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  427924   Jenny Källman OK Hällen 11:00
  451632   Jenny Karlsson Hammarkinds OK 11:02


H354700 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  7750129   Fredrik Ekenborg Nyköpings OK 11:01
  701502   Thorbjörn Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK 11:03
  41676   Bertil Eronn Linköpings OK 11:05
  452374   Petter Walerius Gamleby OK 11:07
  645502   Tobias Trofast Tjällmo-Godegårds OK 11:09
  428966   Anders Knutsson Linköpings OK 11:11
  242510   Nils-Åke Skoglund OK Motala 11:13
  740304   Christian Enberg Linköpings OK 11:15
  18892   Håkan Samor Tjällmo-Godegårds OK 11:17


D403510 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  690223   Lena Lindman Finspångs SOK 11:15
  36990   Mia Eronn Linköpings OK 11:17
  700303   Annika Asketun OK Roxen 11:19
  1691230   Anna Öhrwall Rönnbäck OK Eken 11:21
  243005   Eva Engman OK Denseln 11:23
  700213   Annika Ivarsson Linköpings OK 11:25
  344010   Susanne Pettersson OK Roxen 11:27
  701700   Annica Crispin OK Denseln 11:29
  700916   Kristina Ljunggren Linköpings OK 11:31


H404320 meter21 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  433677   Erik Ernstsson Finspångs SOK 11:50
  721120   Per Magnusson Linköpings OK 11:52
  711015   Roger Norberg OK Hällen 11:54
  701210   Stefan Nyström OK Roxen 11:56
  259301   Per Kempe OK Denseln 11:58
  434144   Mattias Zeijlon OK Hällen 12:00
  700400   Åke Ljunggren Linköpings OK 12:02
  19094   Örjan Sandell OK Roxen 12:04
  7570619   Stefan Gustafsson OK Hällen 12:06
  13816   Johan Pettersson OK Motala 12:08
  264672   Mikael Kindborn OK Hällen 12:10
  720110   Patric Malmström GOIF Tjalve 12:12
  641704   Björn Carlsson OK Hällen 12:14
  422423   Sven-Johan Prytz GOIF Tjalve 12:16
  720601   Erik Karlsson Tjällmo-Godegårds OK 12:18
  729999   Robert Karlsson OK Hällen 12:20
  720318   Tomas Boman Linköpings OK 12:22
  204665   Mats Liwell Södertälje-Nykvarn OF 12:24
  405431   Mikael Larsson OK Hällen 12:26
  1691103   Anders Ekinge OK Motala 12:28
  262360   Christian Eriksson Linköpings OK 12:30


D452970 meter18 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  405440   Åsa Larsson OK Hällen 11:49
  437057   Helena Holm OK Roxen 11:51
  343567   Inger Gustås Linköpings OK 11:53
  306909   Eva-Lena Jonsson Nyköpings OK 11:55
  662966   Lena Strömbäck Linköpings OK 11:57
  259096   Marie Hedar OK Tor 11:59
  37911   Monika Lundqvist Skogspojkarnas OK 12:01
  41454   Mia Lindberg Boxholm-Mjölby OL 12:03
  249579   Karin Skullman Linköpings OK 12:05
  41436   Bodil Molin Boxholm-Mjölby OL 12:07
  450886   Lotta Borg Linköpings OK 12:09
  422456   Lena Malmström GOIF Tjalve 12:11
  354381   Carina Kalered OK Denseln 12:13
  680917   Maria Zeijlon OK Hällen 12:15
  442380   Anna Kullberg Linköpings OK 12:17
  441619   Pia Gustås OK Linné 12:19
  30970   Gitte Engström Linköpings OK 12:21
  7680327   Maria Wallström Nyköpings OK 12:23


H454320 meter23 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  670211   Per Johansson Motala AIF OL 11:01
  30076   Kenneth Jönsson Tullinge SK 11:03
  16591   Anders Johansson NAIS Orienteringsklu 11:05
  555556   Thomas Persson OK Denseln 11:07
  701200   Henrik Pettersson OK Roxen 11:09
  670202   Jonas Pettersson OK Tisaren 11:11
  670511   Christer Lindell Linköpings OK 11:13
  432401   Stefan Johansson Trosabygdens OK 11:15
  342926   Jan Asketun OK Roxen 11:17
  680300   Fredrik Engman OK Denseln 11:19
  660925   Per Gustås Linköpings OK 11:21
  451006   Fredrik Urberg Hammarkinds OK 11:23
  805236   Pär Ericson Nyköpings OK 11:25
  448394   Johan Eklöw OK Motala 11:27
  660805   Esa Myllyvainio Sundbybergs IK 11:29
  30364   Torbjörn Andersson OK Motala 11:31
  670318   Olle Lindman Finspångs SOK 11:33
  9650928   Niklas Rönnbäck OK Eken 11:35
  533000   Anders Dalhammer OK Roxen 11:37
  680718   Fredrik Jönsson Motala AIF OL 11:39
  680725   Per Ek Nyköpings OK 11:41
  682289   Per O Magnusson Linköpings OK 11:43
  422460   Dag Jehrlander GOIF Tjalve 11:45


D502970 meter11 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  443750   Ann-Louise Notstam Hjorth Arboga OK 11:26
  591003   Karin Ernfridsson OK 64 Torpa 11:28
  36729   Pirkko Hammarström OK Måsen 11:30
  244354   Astrid Lundmark Linköpings OK 11:32
  343904   Margareta Skarp Runtegen Boxholm-Mjölby OL 11:34
  16752   Yvonne Johansson Gamleby OK 11:36
  610907   Kerstin Segersson OK 64 Torpa 11:38
  591223   Pia Westlin OK Måsen 11:40
  29492   Carina Berger/Svensson Motala AIF OL 11:42
  306912   Lena Pettersson Nyköpings OK 11:44
  591128   Lena Rosander Finspångs SOK 11:46


H503670 meter21 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  590311   Stefan Westlin OK Måsen 11:41
  590610   Börje Andersson Linköpings OK 11:43
  259391   Anders Eriksson OK Hällen 11:45
  248409   Conny Bruhn Boxholm-Mjölby OL 11:47
  245991   Wilhelm Ternborg GOIF Tjalve 11:49
  244387   Jörgen Sköld Linköpings OK 11:51
  909205   Johan Hammarström OK Måsen 11:53
  7631127   Micke Wallström Nyköpings OK 11:55
  450877   Rikard Borg Linköpings OK 11:57
  438125   Karri Lindell OK Måsen 11:59
  355085   Jan Sundbüe OK Hällen 12:01
  259417   Jan Berggren OK Denseln 12:03
  306902   Bengt Pettersson Nyköpings OK 12:05
  630409   Magnus Herberthson Linköpings OK 12:07
  205031   Dan Nilsson Nyköpings OK 12:09
  612000   Pedro Lundquist Linköpings OK 12:11
  350573   Joakim Eriksson Södertälje-Nykvarn OF 12:13
  630530   Stefan Thellsén OK Roxen 12:15
  500008   Tore Eklund Södertälje-Nykvarn OF 12:17
  804110   Per Carlsson Nyköpings OK 12:19
  417339   Thomas Stenström Linköpings OK 12:21


D552970 meter11 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  16756   Lena Persson Gamleby OK 11:01
  41479   Catharina Forsén OK Denseln 11:03
  7580502   Marianne Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 11:05
  16586   Inger Johansson NAIS Orienteringsklu 11:07
  37917   Lena Fornander Skogspojkarnas OK 11:09
  433960   Lena Fröberg GOIF Tjalve 11:11
  30086   Eva Warenius Dalaportens OL 11:13
  36663   Helena Bachman Täby OK 11:15
  439626   Pia Stålhandske Björkfors GOIF 11:17
  39800   Kristina Hagfalk OK Hällen 11:19
  36510   Lena Johansson Skogspojkarnas OK 11:21


H553670 meter19 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  302276   Tomas Andersson OK Tor 11:00
  16751   Jan Johansson Gamleby OK 11:02
  580812   Arne Klintberg Eksjö SOK 11:04
  570425   Mats Rosander Finspångs SOK 11:06
  504250   Göran Hansson Täby OK 11:08
  443756   Roland Notstam Arboga OK 11:10
  256839   Björn Tholén Stjärnorps SK 11:12
  362464   Mats Andersson Finspångs SOK 11:14
  802091   Ole Pedersen Linköpings OK 11:16
  452577   Carl-Gustav Nöjd NAIS Orienteringsklu 11:18
  580512   Tommy Eriksson GOIF Tjalve 11:20
  7560726   Karl-Johan Norén Boxholm-Mjölby OL 11:22
  256861   Pär Forsström Stjärnorps SK 11:24
  262450   Torgny Jeppson Katrineholms OK 11:26
  29491   Thomas Svensson Motala AIF OL 11:28
  420025   Bo Eliasson Skogspojkarnas OK 11:30
  27199   Karl Mollén OK Denseln 11:32
  41441   Staffan Runtegen Boxholm-Mjölby OL 11:34
  433674   Björn Ohlsson Finspångs SOK 11:36


D602840 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  18997   Barbro Östlund OK Roxen 11:54
  510615   Christina Karlsson Öberg OK Hällen 11:56
  10135   Gunnel Månsson OK Vilse 87 11:58
  38411   Ingrid Lundström Västerås SOK 12:00
  330923   Gerd Hagström GOIF Tjalve 12:02
  510627   Kerstin Svensk OK Hällen 12:04


H603390 meter20 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9191314   Lars Andersson OK Roxen 11:01
  520822   Lennart Lundquist OK Nalle 11:03
  7520503   Rolf Axelsson Tjällmo-Godegårds OK 11:05
  246253   Torgny Johansson Björkfors GOIF 11:07
  25238   Pelle Skullman Linköpings OK 11:09
  510526   Rune Svensk OK Hällen 11:11
  264139   Kent Bergendahl Nyköpings OK 11:13
  256855   Anders Hallberg Stjärnorps SK 11:15
  18996   Bengt Östlund OK Roxen 11:17
  529473   Tord Fransson Motala AIF OL 11:19
  511204   Per Eriksson Linköpings OK 11:21
  42463   Anders Åberg Tjällmo-Godegårds OK 11:23
  520228   Carl Bachman Täby OK 11:25
  530318   Ingemar Persson Gamleby OK 11:27
  262445   Inge Löwegren Katrineholms OK 11:29
  451169   Lennart Svernestam Linköpings OK 11:31
  41407   Hans Olstrand Stjärnorps SK 11:33
  262740   Roland Warenius Dalaportens OL 11:35
  9191324   Magnus Wretman OK Roxen 11:37
  527677   Rolf Karlsson OK Hällen 11:39


D652840 meter9 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  450032   Inga Johansson Nyköpings OK 11:27
  262503   Inger Pettersson Björkfors GOIF 11:29
  38060   Eva Lindgren Linköpings OK 11:31
  16698   Lena Sandahl Gamleby OK 11:33
  570605   Ulla Lindell OK Hällen 11:35
  38884   Berit Edengren Nyköpings OK 11:37
  7082642   Carina Lindman Finspångs SOK 11:39
  10291   Ann-Christine Ek Nyköpings OK 11:41
  37478   Vivianne Holgersson OK Måsen 11:43


H653090 meter24 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  9441201   Thomas Kleist Boxholm-Mjölby OL 11:58
  1399788   Jan-Olof Wåhlberg IBM-Klubben 12:00
  41667   Peter Jakobsson Linköpings OK 12:02
  209633   Bo Lindkvist Köping-Kolsva OK 12:04
  262502   Lennart Pettersson Björkfors GOIF 12:06
  259090   Börje Eriksson Regna IF 12:08
  330972   Peter Hagström GOIF Tjalve 12:10
  205059   Hans-Ove Eriksson Nyköpings OK 12:12
  19204   Jan Bojling Solna OK 12:14
  9191326   Roland Alsén OK Roxen 12:16
  727266   Roger Danielsson Linköpings OK 12:18
  259217   Bengt Eriksson Regna IF 12:20
  37159   Hans Holgersson OK Måsen 12:22
  9900752   Jerry Martinsson OK Motala 12:24
  39555   Lars-Olof Lundström Västerås SOK 12:26
  205047   Curt Carlsson Nyköpings OK 12:28
  36096   Lars Johnsson OK Måsen 12:30
  520424   Håkan Gustafsson Boxholm-Mjölby OL 12:32
  245986   Jan Svensson GOIF Tjalve 12:34
  243075   Arne Andersson OK Denseln 12:36
  16699   Lars Karlsson Gamleby OK 12:38
  403475   Karl-Gösta Harvenberg Nyköpings OK 12:40
  501204   Bo Jernberg OK Roxen 12:42
  1009808   Per-Martin Gustavson Tjällmo-Godegårds OK 12:44


D702840 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  302626   Britt Pettersson OK Roxen 11:00
  29487   Kerstin Bengtsson Motala AIF OL 11:02
  19998   Britten Persson Finspångs SOK 11:04
  245929   Sonja Hansson GOIF Tjalve 11:06
  30376   Chatarina Andersson OK Motala 11:08
  36141   Gunvor Granath Nynäshamns OK 11:10


H703090 meter23 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  621105   Arne Berg Stjärnorps SK 11:11
  205342   Hans Lindgren Trosabygdens OK 11:13
  30389   Arne Andersson OK Motala 11:15
  428873   Bertil Engman IFK Norrköpings OK 11:17
  212272   Bertil Ardell OK Roxen 11:19
  41475   Bengt Karlsson Linköpings AIK 11:21
  531020   Ulf Waldenfjord Linköpings OK 11:23
  19416   Rune Carlsson Sundbybergs IK 11:25
  428872   Bertil Wahlqvist IFK Norrköpings OK 11:27
  245974   Nils Sjödin GOIF Tjalve 11:29
  16931   Sune Lindell OK Hällen 11:31
  202513   Kjell Hagström Linköpings OK 11:33
  30375   Leif Andersson OK Motala 11:35
  205054   Kjell Johansson Nyköpings OK 11:37
  362074   Ingemar Greis OK Måsen 11:39
  262501   Kjell Holmström Björkfors GOIF 11:41
  30367   Uno Berg OK Motala 11:43
  264856   Stig Israelsson OK Tylöskog 11:45
  36224   Sören Johansson OK Norden 11:47
  405527   Lars Persson Finspångs SOK 11:49
  43436   Lennart Sturesson Linköpings OK 11:51
  351008   Jouko O Pajulampi OK Tjärnen 11:53
  571330   Anders Johansson Nyköpings OK 11:55


D752150 meter4 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  351005   Dagny Andersson OK Tjärnen 11:01
  226782   Gudrun Thiger Linköpings AIK 11:03
  450841   Karin Carlsson Nyköpings OK 11:05
  41469   Jonna Engblom Linköpings AIK 11:07


H753090 meter6 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  1393072   Ulf Eskilsson OK Södertörn 11:00
  29486   Stig Bengtsson Motala AIF OL 11:02
  41467   Anders Adler Linköpings AIK 11:04
  205050   Curt Thorén Nyköpings OK 11:06
  226752   Carleric Thiger Linköpings AIK 11:08
  9005083   Ola Kleist Mjölby OK 11:10


H802750 meter3 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  341029   Nils-Erik Åberg Tjällmo-Godegårds OK 11:11
  41477   Rubert Engblom Linköpings AIK 11:13
  520621   Alf Lundkvist OK Tor 11:15


Insk2080 meter2 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Jonathan Lindfors OK Roxen  
  342416   Moa Pihlström OK Roxen  


U12200 meter8 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  7060330   Elin Vahlberg Linköpings OK  
  440799   Mattias Samuelsson NAIS Orienteringsklu  
  205038   Moa Karlsson Nyköpings OK  
  720524   Hilda Brantvall OK Denseln  
  660827   Adrian Sandell OK Roxen  
      Rasmus Wiberg OK Roxen  
  427919   Ella Liwell Södertälje-Nykvarn OF  
  205329   Holger Wänström Trosabygdens OK  


U22740 meter5 anmälda1
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  26076   Edvin Fredriksson GOIF Tjalve  
  7000044   Ludvig Eronn Linköpings OK  
  448786   Annie Lundh OK Kolmården  
  700627   Yrsa Röjgård OK Kolmården  
  435783   Lovisa Jonsson Tjällmo-Godegårds OK  


Skapad 2013-09-30 22:15:46 med OLA version 5.1.6-1