O-Ringen Holmen NT Byggtjänst associ8 jimmydahl.com Deltaga.nu - Anmälningssystem och tidtagning Letro Ullmax Kolmårdens buss AB Coop Konsum Krokek Kyrktak bygg & konsult AB Comfort Norrköping Bråbo Mekaniska verkstad & industrivulk LJA Vaccinerad mot doping

Kommentarer

Det finns 0 kommentarer.

Skriv kommentar

Namn:
E-post:
Inlägg:
Skriv av:Captcha
Lägg in:

OK Motala DM-stafett

2019-09-08 10:00,

https://eventor.orientering.se/Events/Show/21494


Lag till DM -stafett 2019    
    
H21                                          D21 
Lag 1.                                       Lag
Str. 1 Oskar L                            Str. 1 Malin L
Str. 2 Ville J                               Str. 2 Jenny R
Str. 3 Emil L                              Str. 3 Anna H
    
Lag 2.                                      D16 
Str. 1 Mikael H                          Str. 1 Linnea
Str. 2 Mats R                             Str. 2 Fanny Annie Yrsa
Str. 3 Simon L                           Str. 3 Kerstin
    
Lag 3.                                      H16
Str. 1 Tom C                             Str. 1 Carl-Henrik
Str. 2 Erik E                              Str. 2 David 
Str. 3 Gunnar M                        Str. 3 Sverre
    
H20                                         D12
Lag 1.                                      Str. 1 Ella  
Str. 1 Viktor W                          Str. 2 Siri
Str. 2 Arvid W                           Str. 3 Malva
Str. 3 Leo J   
    
Lag 2.                                      H12
Str. 1 Simon J                          Str. 1 Loke
Str. 2 Erik J                              Str. 2 Viggo Sune Leonardo
Str. 3                                       Str. 3 Sixten
    
H150    
Lag 1.    
Str. 1 Peter L   
Str. 2 Henrik L   
Str. 3 Micke W   
    
Lag 2.    
Str. 1 Benka S   
Str. 2 Magnus H   
Str. 3 Peter B   
    
H210    
Lag 1.    
Str. 1 Runar A   
Str. 2 Leif A   
Str. 3 Ove J   
    
Lag 2.    
Str. 1 Per W   
Str. 2 Lars H   
Str. 3 Carl-Gustav N   

D120
Str.1 Karin Engvall
Str.2 Veronica Lund
Str.3 Annica Berggren

D180
Str.1 Britt-Marie Aldén
Str.2 Ebba Hedegård
Str.3 Maria Nordvall

Ansvarig: Lund

D12 (2 anmälda)
Ella Engvall
Siri Engvall Mittensträcks
D120 (3 anmälda)
Jenny Röjgård
Karin Engvall
Veronica
D14 (2 anmälda)
Annie
Yrsa Röjgård
D150 (2 anmälda)
Annica Berggren
Ebba Hedegård
D16 (3 anmälda)
Fanny
Kerran
Linnea
D180 (2 anmälda)
Britt-Marie Aldén
Maria Nordwall OK Kolmården
D20 (0 anmälda)
D21 (2 anmälda)
Anna Håkansson gärna familjelottad laguppställning om möjligt
Malin Leijon Lind
D210 (0 anmälda)
H12 (4 anmälda)
Loke Alenbrand OKK7091207
Sixten Levinson Okk
Sune Alenbrand OKK7110915
Viggo Petersson 7090511
H120 (0 anmälda)
H14 (0 anmälda)
H150 (5 anmälda)
Gunnar Melin
Henrik Lj
Magnus Hedegård
Micke W
P.Lund
H16 (3 anmälda)
Carl-Henrik Wass
David
Sverre Röjgård
H180 (2 anmälda)
Benka S
Peter Berggren Eller 150
H20 (5 anmälda)
Arvid Westerberg
Erik J
Leo tanken Johansson
Simon J
Viktor Waernqvist
H21 (8 anmälda)
Emil Ljungemyr
Erik Engvall
Mats Röjgård Valfri klass
Mikael Håkansson gärna familjelottad laguppställning om möjligt
Oskar Leinonen OK Kolmården
Simon Lundin
Tom Campbell
Ville Johansson
H210 (6 anmälda)
Carl-Gustav Nöjd
Lars Hammarström
Leif Andersson
Ove Johansson
Per Wirén
Runar