Kalender

November 2022

01
tis
02
ons
03
tor
Kolmården Night 18:00 Lilla Älgsjön Orienteringsträning
04
fre
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
05
lör
06
sön
Tipspromenad Strömsfors (första söndagen) 10:00 Strömsforsstugan Tipspromenad
07
mån
Ungdomsträning 18:00 Lillsjöstugan Löpträning
Styrketräning 18:00 Jurslaskolan Inomhusträning
08
tis
09
ons
10
tor
Kolmården Night 18:00 Lillsjöstugan Orienteringsträning
11
fre
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
12
lör
Träningsdag för juniorer och seniorer 09:00 Oxelösund Orienteringsträning
13
sön
Jaettemilen, Ultralång 09:40 Søskoven, Danmark Orienteringstävling
Lång KM med säsongsavslutning 10:00 SOK stugan, Söderköping Orienteringstävling
14
mån
Ungdomsträning 18:00 Strömsforsstugan Löpträning
Styrketräning 18:00 Jurslaskolan Inomhusträning
15
tis
16
ons
17
tor
Kolmården Night 18:00 Gullvagnen Orienteringsträning
18
fre
Banintervaller med LiU, juniorer/seniorer 17:30 Stadium Arena Löpträning
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
19
lör
20
sön
Första söndagen med OKK´s vinterträning (Strömsfors) 10:00 Strömsforsstugan Orienteringsträning
21
mån
Ungdomsträning 18:00 Lillsjöstugan Löpträning
Styrketräning 18:00 Jurslaskolan Inomhusträning
22
tis
Intervallträning 18:00 Strömsfors Löpträning
23
ons
24
tor
Kolmården Night 18:00 Lilla Bergsätter Orienteringsträning
25
fre
Banintervaller med LiU, juniorer/seniorer 17:30 Stadium Arena Löpträning
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
26
lör
27
sön
OKK Vinterträning Lillsjön 10:00 Lillsjöstugan Orienteringsträning
28
mån
Ungdomsträning 18:00 Strömsforsstugan Löpträning
Styrketräning 18:00 Jurslaskolan Inomhusträning
29
tis
Styrelsemöte 18:15 Lillsjöstugan Möte
Intervallträning 18:00 Strömsfors Löpträning
30
ons

Kommande anmälningar

2023-02-02
18:00
Kolmården Night
Anmälan senast: 2023-02-01
2023-02-04
17:00
Årsfest
Anmälan senast: 2023-01-31
2023-02-10
17:30
Träningshelg på hemmaplan, Elit- och junior 10-12/2
Anmälan senast: 2023-02-07
2023-03-26
10:00
Måsenstafetten
Anmälan senast: 2023-03-18
2023-04-06
19:00
Svartnatta
Anmälan senast: 2023-03-30
2023-04-23
09:00
Stigtomtakavlen
Anmälan senast: 2023-04-14
2023-05-20
10:00
10mila Skellefteå
Anmälan senast: 2023-03-20