Kalender

December 2022

01
tor
Kolmården Night 18:00 Torsjön, masten Orienteringsträning
02
fre
Banintervaller med LiU, juniorer/seniorer 17:30 Stadium Arena Löpträning
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
03
lör
04
sön
OKK Vinterträning Strömsfors 10:00 Strömsforsstugan Orienteringsträning
05
mån
Ungdomsträning 18:00 Lillsjöstugan Löpträning
Styrketräning 18:00 Jurslaskolan Inomhusträning
06
tis
Intervallträning 18:00 Strömsfors Löpträning
07
ons
08
tor
Kolmården Night 18:00 Lillsjöstugan Orienteringsträning
09
fre
Banintervaller med LiU, juniorer/seniorer 17:30 Stadium Arena Löpträning
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
10
lör
11
sön
Skinkracet (Anmälan!) 10:30 Lillsjöstugan Orienteringsträning
12
mån
Ungdomsträning 18:00 Strömsforsstugan Löpträning
Styrketräning 18:00 Jurslaskolan Inomhusträning
13
tis
Intervallträning 18:00 Strömsfors Löpträning
14
ons
15
tor
Kolmården Night 18:00 Vägen söder om Trintvällan Orienteringsträning
16
fre
Banintervaller med LiU, juniorer/seniorer 17:30 Stadium Arena Löpträning
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
17
lör
18
sön
Provning OKK-kläder 12:00 Strömsforsstugan Övrigt
OKK Vinterträning Strömsfors 10:00 Strömsforsstugan Orienteringsträning
19
mån
Ungdomsträning 18:00 Lillsjöstugan Löpträning
Styrketräning 18:00 Jurslaskolan Inomhusträning
20
tis
Intervallträning 18:00 Strömsfors Löpträning
Styrelsemöte 18:15 Lillsjöstugan Möte
21
ons
22
tor
Kolmården Night 18:00 Ågelsjömasten Orienteringsträning
23
fre
INSTÄLLT. Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
24
lör
25
sön
26
mån
OKK Vinterträning Lillsjön 10:00 Lillsjöstugan Orienteringsträning
27
tis
28
ons
29
tor
30
fre
Innebandy i Råsslahallen, Krokek 18:00 Råsslahallen Inomhusträning
31
lör
OKK Vinterträning Strömsfors 10:00 Strömsforsstugan Orienteringsträning

Kommande anmälningar

2024-02-29
18:00
Kolmården Night
Anmälan senast: 2024-02-28
2024-03-24
10:00
Måsenstafetten
Anmälan senast: 2024-03-16
2024-03-31
10:00
Göingestafetten, Stafettligan #1
Anmälan senast: 2024-03-23
2024-04-14
09:00
Stigtomtakavlen, Stafettligan #2
Anmälan senast: 2024-04-05
2024-05-04
10:00
10mila, Stafettligan #3
Anmälan senast: 2024-03-01
2024-05-12
10:00
Stafettligan #4, Örebro
Anmälan senast: 2024-05-05
2024-06-30
09:00
SM-sprintstafett, Stafettligan #5
Anmälan senast: 2024-06-16